Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (199 komentářů)

Kamila, (01. 05. 2010 16:38) Reagovat
Dobrý den,týden mě pobolíval zub na skousnutí,tak jsem zašla k paní doktorce. Ta mi zub vyvrtala a řekla,že vypadá,že je mrtvý,protože mě to při vrtání vůbec nebolelo a náslédně píchala jehličkou do nervů a také jsem skoro nic necítila. Až mezi 6 a 7(mezizubí) jsem trochu ucítila píchnutí. Paní doktorka mi dala do zubu vložku a řekla,že uvidíme.... :sad: :cry: Když mě to prý bude bolet,nebo začnu otékat,tak mam hned přijít! No dva dny to nic nedělalo a od včera už to zase pěkně bolí na to skousnutí až jsem si už musela vzít prášek na bolest. No myslím,že v pondělí opět navštívím paní doktorku! :oops:
ZUZA, (12. 03. 2012 07:58) Reagovat
Problémy se zuby jsou hrozné...Naštěstí se mi vyhýbají a mé jediné problémy byly, když mě rostly moudráky. Jinak se vyhýbám zubaři, jak můžu. Chodím akorát na pravidelné prolídky, a to se ještě vždycky půl roku přemlouvám...
Andrea, (12. 05. 2010 18:53) Reagovat
Ahoj, když mi trhali zub, udělala se mi ošklivá podlitina na tváři, hrozná bolest, ani kousat jsem nemohla a to víc jak týden, objednala jsem si bylinné výrobky od české firmy a mazala a kloktala, do pár dní bylo po problémech a při příštím trhání osmičky jsem tyto dva výrobky nasadila hned a vše bylo ok. Tak třeba to někomu pomůže také:http://greneia-okg.webnode.cz/products/bolesti-zubu-ok-gel/
HELI, (13. 04. 2012 12:46) Reagovat
Andreo, děkuji za tip. Zrovna se chystát k zubaři a budou mě něco dělat s moudrákem, tak jsem koukala taky na něco, co by mi mohlo pomoci a tohle vypadá slibně.
HANKA, (02. 06. 2010 07:22) Reagovat
Dobrý den,je mi 18 let a asi tři týdny mám stálá rovnátka. Bolí mě však s nimi zuby. Ne že by to byla velká bolest, ale takový nepříjemný tlak, který mi nutí pořád na ně myslet. Prvních 14 dní jsem si myslela, že jde jen o zvyk, ale teď už se mi to zdá příliš dlouho. Nemáte nikdo zkušenosti se stálými rovnátky? Bolely vás také po nich zuby.Díky za odpověď.
JOLANA, (10. 07. 2010 11:34) Reagovat
Hanko,zuby mě taky bolely. Zezačátku víc, pak jsem si zvykla, ale že bych je vůbec necítila to ne, i když třeba moje kamarádka mi říkala, že jí rovnátka vůbec nevadí, já je nesnášela dobře. Měla jsem je rok a půl.A když mě zrovna nebolely zuby, tak se mi uvolnil nějaký drátek, který mi popíchal pusu...No moc příjemné...Od té doby nesnáším, když mě cokoliv dělají se zuby.Ale tak jak říkám, jsou lidi, kterým rovnátka vůbec nevadí. Tak snad si zvykneš a začneš je snášet dobře.
MÍŠA, (17. 07. 2010 10:21) Reagovat
Tyjo, já se stálými rovnátky neměla žádné problémy. Je pravda, že se mi občas uvolnil nějaký drátek, ale měla jsem takovou hmotu od zubařky, kterou jsem si jeho ostrou hranu zalepila, takže jsem si ani nepoškrabala pusu. Zuby mě nebolely vůbec. Jen po sundání to byl takový divný pocit, a měla jsem pořád nutkání si jazykem přejíždět zuby...
RADKA, (18. 04. 2012 09:06) Reagovat
Když mě měli dát stálá rovnátka, byla jsem z toho hotová. Říkala jsem si, že to nevydržím, že je nechci a hlavně mi bylo osmnáct. Nu a měla jsem je rok a půl a rychle to uteklo. Zuby mám mnohem rovnější. Proto radím všem, které to čeká, aby na to šli a nesnažili se tomu vyhnout. Pomůže vám to. I když se vám zrovna do toho nechce.
Anežka, (06. 06. 2012 05:58) Reagovat
Tak já také měla stálá rovnátka. Sice asi mám zuby o něco rovnější, ale stejně neměly takový efekt, jak jsem si představovala. Čekala jsem, že se mi zoubky vyrovnají víc...
Niky, (16. 09. 2010 12:02) Reagovat
dobrý den,v 18ti letech jsem také měla stálá rovnátka. Co si pamatuji, tak mě zuby bolely. Vždy ale více po utažení..je to dáno tím, že se zuby hýbou, takže bolí. Nakonec jsem si zvykla, že mě v podstatě pořád bolí zuby. Pak už jsem na to ani nemyslela :-)
PÁJA, (11. 04. 2012 11:10) Reagovat
Tak já vždycky cítila jen tah, když mě fixní rovnátka utahovali, ale pak jsem si hned na to zvykla a pokud rovnátka byla v pořádku, tak zuby nebolela, ale stejně jsem si oddychla, když mi je téměř po dvou letec sundali.
JANA, (21. 05. 2012 07:00) Reagovat
Já myslím, že si ještě zvyknete. Pokud ne, zajděte k doktorce, která vám rovnátka nasazovala a řekněte ji to. Podle mě vám je možná utáhla více, než by měla, a proto vás bolí.
Edna, (08. 06. 2012 13:05) Reagovat
Mě tedy rovnátka vadily jen zezačátku. Myslíš, že stejně jako všude platí, že záleží na lékaři. Vždy ,když jsem byla na kontrole, tak mi rovnátka utáhla, ale jen tak, abych necítila silný tah. Možná vám je utahují hodně a pak vás to bolí. Zkuste na to zubaře upozornit.
Jitka, (14. 08. 2012 10:27) Reagovat
Tak za týden mi sundavají rovnátka - po roce a půl. U se nemůžu dočkat.:)
Zoubecek, (25. 06. 2010 17:18) Reagovat
:cry: :sigh: Dobry den, pred 2dny mi zubar odstranil nerv ze zubu, druhy den to bylo v poradku,akorat me trochu bolela hlava a hlavne ve spancich, dnes mam strasne bolesti do spanku, ktera pulzuje zaroven i se zubem, byla jsem zpatky u zubare apry je to normalni,ale vecer sem i nevstivila nemocnici,kde mi rekli to same a dali mi codein, ale ja se bojim, ze je to neco vazneho.Nevite nekdo , co by to mohlo byt..opravdu se bojim, zdravi je to nejdulezitejsi ,cco mame a kdyz ho nemame, tak ....predem dekuji za jakkekolov odpovedi
Niky, (16. 09. 2010 12:15) Reagovat
No já myslím, že to asi bude nějaký problém... Včera jsem byla také na vytahování nervu a když jsem odcházela, tak mi paní zubařka říkala, že z počátu v tom může být tlak nebo to může trochu bolet při skousnutí, ale všechno ostatní (např. tepání v zubu, bolest) je špatně a mám hned přijít...
miluška, (07. 07. 2010 14:23) Reagovat
Dobrý den, zdravím vás...Trápím se se zubem asi týden.Denně sním asi 3ks ibalginu..jinak mám přeblombovaný zub, ten mě píchal při skousnuní čehokoliv,na rentgenu sem nic neměla tak mi musel zubař vrtat zub..dal mi arsenovou vložku no a nyní se trápím bolestí a denně se dopuju ibalginem!!příští pondělí jdu teprve k zubaři asi si ho vytrhnu sama ten zub.. :cry:
SOŇA, (20. 04. 2012 09:56) Reagovat
Šla bych dřív. KDyž jsou komplikace, tak bych nečekala na kontrolu. Zbytečně se trápíte a třeba se vám tam mezítím dělá nějaký větší zánět.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest zubů.cz
Kontakty