Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (199 komentářů)

MONIKA, (20. 12. 2010 13:03) Reagovat
DObrý den,chtěla bych se poradit. Jsem celkem bezradná. V posledních 14 dnech mě občas projíždí ostré bolesti v zubech. Je to hodně nepříjemné. Byla jsem i u zubařky a ta žádnou příčinu nenešla. Nevíte někdo co s tím?
ALENA, (16. 01. 2011 10:24) Reagovat
Dobrý den,zhruba za měsíc mi budou trhat zuby na stálá rovnátka. Jde ty o zdravé zuby, které mají uvolnit místo, aby se mi mohly křivé zuby do těchto míst roztáhnout. Máte s tím někdo zkušenosti? Obávám se, že to bude hodně bolet.Děkuji.
Petr, (18. 01. 2011 16:57) Reagovat
Dobrý den,zajímalo by mne jako péči Vám musí zajistit zubní ambulance. Kamarádka byla na zubní pohotovosti se zánětem zubu. Lékař ji dal par opichu proti bolesti a poslal domu, i když nemá svého osobního zubaře. I v případě že by se ji podařil najít tak se léčba odkládá, možná i o pár měsicu. Může takto zubař na pohotovosti postupovat? A jesli ano tak proč je tam za takové služby placen ? Stačilo by kdyby si mohl každý vyzvednou nějaké silnější prášky proti bolesti a nemusíme ho plati. Děkuji za odpověď.Petr ;-)
Sju, (27. 03. 2013 14:47) Reagovat
Tak na zubní pohotovosti tu funguje tak, že jde jen o provizorní řešení, které má člověku pomoci vydržet, než bude moci navštívit svého lékaře. Myslela jsem, že každý má svého zubaře. Přeci jen minimálně jednou za půl roku nebo alespoň za rok by člověk měl chodit na kontrolu...Je fakt, že co jsem tak slyšela, jsou lidi s pohotovostí všeobecně nespokojeni.
Roman, (19. 01. 2011 20:23) Reagovat
Zdravím všechny,trápí mě trnutí zubů na celé levé straně huby,zespod i z vrchu.Jednoduché řešení,vyrvat vše do hajzlu a dát umělí klofáky :-) Kéž by dorůstaly zuby lidem jak žralokům :roll: Zabolelo by to a už bych vzal brusly a kámen a ven sním z hajzlem :lol:
Blanka, (11. 12. 2012 08:45) Reagovat
S trnutím zubů mám v poslední době také problémy. Nikdy dřív mi to netrápilo, ale teď jo a je to fakt hodně nepříjemné. Nemůžu se kvůli tomu často ani soustředit na práci. Nevím co s tím? Nevím, jestli s tím mám jít k zubařce. Může mi vůbec na tohle něco poradit?
Tomáš, (30. 01. 2011 00:53) Reagovat
Dobrý den , prosím mám problém , nevím jak to popsat neznám zuby , myslím tím tu řadu těch čísel atd.. Ale prostě na pravé straně v zadu mi vypadl z ničeho nic polovina zubu ( jakožto denní hygienu úst provádím 2x denně ) tak to jaksi nechápu.. Vedle tohoto zubu mi nedávno vypadla zase plomba , děsná bolest protože se do těchto dvou zubů dostává studený vítr tak to je otřesná bolest. Vím že rada zní zajdi si k zubaři , ale od mala mám alarmující strah ze zubaře dá se to nazvat i jako fobie. Důvod je takový že když jsem byl malí měl jsem zubařku tak trochu pošahanou , a jak mi vrtala zub tak mi vrtačkou zajela i do dásna a to teprve byla bolest od této doby k zubaři nejdu za nic. Ale potřebuji vědět čím nebo jak zabiju bolest. Do této chvíle užívám Ibalgin 400 ale ten nedělá organismu prej nějak dobře , jediné co bolest ztlumí je pořádná hygiena zubů.. Ale to nepomůže natolik.. :cry: :cry: Jen se chci zeptat jaké léky nebo co bych měl udělat abych se vyhnul zubaři..? Děkuji za radu...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest zubů.cz
Kontakty