Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (199 komentářů)

zuzana, (24. 01. 2010 00:33) Reagovat
Dobry den, mam zanet zubu a doktor mi namychal nejaky roztok proti bolesti a zniceni zanetu, porad ho pouzivam ale moc to nepomaha, nevim co s tim....mam za nim zajit znovu nebo se poradit jinde?
PEPA, (29. 01. 2010 01:10) Reagovat
Na vašem místě bych upaloval. Měl jsem kdysi velké problémy se zuby a je to opravdu nepříjemná bolest, takže pokud byste měla trpět zbytečně, tak je lepší poradit se se zubařem, který vám může předepsat něco jiného a účinnějšího.
MAREK, (15. 02. 2010 23:46) Reagovat
Dobrý den, mám nějaký ten měsíc problémy se zuby a nechce se mi zatím k zubaři. Je to můj nejneoblíbenější doktor, takže spíše se obracím na vás a dofuám, že někdo máte podobné zkušenosti.Trnou mi zuby. Já nevím, jestli je to zrovna výraz, který byste si dokázali představit. Je to něco nepříjemného, přirovnal bych to třeba k "běhání mrazu po zádech". Děje se mi to, když třeba jím sladké nebo piju kávu.Máte s tím někdo zkušenosti? Jde o nějakou nemoc? Nešlo by to třeba zmírnit nějakými vitamíny, pastou na zuby atd.Díky
Alena, (22. 03. 2010 20:44) Reagovat
Byla jsem už u dvou zubařů s tím, že mě bolí zub, ale na rentgenu mi nic nenašli a řekli mi, že mě ani nemůže bolet, protože už je "vyléčený" (není tam nerv). Můj doktor mi říkal, že je možné, že mám zánět dásní, ale mě opravdu bolí zub,na poklepání, na zkousnutí je to nepříjemné a i když si čistím mezery zubní nití bolí mě. Nevíte co s tím? Děkuji
Ilona, (28. 03. 2010 15:10) Reagovat
Ahoj,mám prosbu.Brzy mně čeká trhání tří předních zubů.Své paní doktorce důvěřuji,ale přeci jenom se bojím,jestli to není horší,než trhání stoliček.Díky za radu :sad:
MILAN, (27. 07. 2010 09:48) Reagovat
No...podle toho, jaké mám zkušenosti já a co vím od lidí ve svém okolí. Tak trhání stoliček je mnohem horší než předních zubů. U stoliček dochází k tomu, že nejdou ven. Mají totiž silnější kořeny. To se většinou u předních zubů nestává. Takže bych se toho neobával.
LENKA, (08. 09. 2010 15:26) Reagovat
Z návštěvy zubaře mám obvykle velké obavy. Chodím tam opravdu nerada, ale trhání zubů je v pohodě. Zubař či zubařka vám to umrtví injekcí a pak téměř nic necítíte. Vůbec bych se toho nebála.
PETRA, (29. 09. 2011 12:15) Reagovat
Ono záleží na hodně okolnostech. Když nenastanou komplikace, tak trhání zubů je zpravidla v pohodě. Horší je, když nejdou ven, nebo když se musí trhat i s nervami atd. Co na tom, že to doktor umrtví, když to pak přijde k sobě a bolí to jako čert.
DÁŠA, (27. 10. 2011 08:23) Reagovat
Tak mám za sebou trhání nervů. Hrozně jsem se toho bála. Myslela jsem si, jak to bude bolet a nakonec to bylo úplně v pohodě. Tak jestli vás to také někoho čeká, tak se nemusíte bát. Řekla bych, že je to méně bolestivé než trhání zubů. To sice s umrtvením také nebolí, ale znáte to...Když to přijde k sobě...
MR.ZUB, (31. 12. 2011 13:39) Reagovat
Trhání moudráků je radost, stejně jako jejich klubání a všeho kolem nich. Je to příšernost.
OLDA, (30. 11. 2011 13:56) Reagovat
Pokud máte dobrého zubaře, tak nebolí téměř nic - kromě zánětu atd. Já měl hrozného zubaře. Teď mám milou paní zubařku, která by mě byla ochotná umrtvit pusu i na vrtání zubů. Je to o přístupu.
bony, (13. 04. 2010 14:59) Reagovat
:cry: Trápím se už měsíc. Nejdříve mi zub rozvrtali a dali vložku ,zhoršilo se to .Potom znovu vrtání a trhání nervů .Dostala jsem 3 injekce a stejně jsem brečela jak malá holka .Prozatímní vložka mi vypadla a znovu to začalo být hrozné .Včera mi to trochu vyčistili a napsali mi silné tabletky na bolest,používají je narkomani při odvykání.Dneska ráno jsem znovu skončila v křesle .Injekce a čištění kanálků,vložka-ted´se můžu bolestí zbláznit a doktor se ožral to znamená, že se nebude ordinovat .Vezmu kleště a ten zub si vyrvu-sláva našemu zdravotnictví!
Kostka, (31. 03. 2012 07:55) Reagovat
Tento příspěvek je už starý, ale reaguji, protože stejné problémy má spousta lidí. Zaprvé: změnit zubaře, nic vás nedrží u opilého lékaře. Zadruhé: udělal svoji práci špatně-nestačí trochu vyčistit, musí se kanálky dobře a správně vyčistit. Měla jsem stejný problém, trápila se měsíc, čekala, že to přejde a pak jedna návštěva pomohla. Dostala jsem anestetikum a protože byl zub pořád hodně bolestibý, nasadila se léčba uvnitř a znecitlivující vložka. Pomohlo to okamžitě. Dnes jsou zubní kliniky, kde pracují mladí lidé. Umí to opravdu líp, mají nové vědomosti, zahraniční zkušenosti- zajeďte třeba pár kilometrů - stojí to zato. Zaplatíte, ale to platíte všude a věřte, že to je méně, než za benzín.
Anička, (01. 11. 2012 15:41) Reagovat
S kanálkami jsem si vytrpěla své. Měla jsem hroznou bolest, musela jsem jet na zubní pohotovost. Vyčistili mi to, to ani nebolelo. Myslela jsem, že to nejhorší mám za sebou, ale za týden mi to chytlo znovu. Pak už jsme naštěstí měla klid.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Bolest zubů.cz
Kontakty