Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (199 komentářů)

magda, (08. 06. 2011 13:32) Reagovat
Již skoro rok mne trápí problém, se kterým mi nepomohli už tři zubaři. Byly mi vytrženy dva horní zuby (čtyřka nalevo a pětka napravo )-cca před rokem. Následně se udělalo v obou "dírách" suché lůžko.Léčeno cca dva měsíce, drény,vyškrabáno. Problém je ten,že i PO ROCE mne místa ,kde zuby byly,bolí. Ne pořád,ale třeba týden nic, pak tři dny pobolívá...přes den se stupnuje, v noci se zklidnuje.Vždy bolí bud jedna strana, nebo druhá.Jeden zubař tomu nevěř, druhý věří, ale neví co s tím..atd. Byly mi zkontrolovány zuby vedle a v okolí, zda bolesti nepocházejí odjinud, ale nic se nezjistilo. Akorát na rentgenu jde vidět, že ani po roce není kost v míste ěxtrakce definitivně zhojená. Už jsem opravdu zoufalá. Ztrácím důvěru v zubaře, protože mi nikdo nedokáže alespon zodpovědět , zda je takovéto hojení s bolestí i po roce od extrakce teoreticky možné nebo zda nejsem " blázen" .
monika, (10. 06. 2011 19:21) Reagovat
já se přiznávám naposledy u zubaře byla když sem čekala dceru, a pak sem měla kontrolu po porodu ale zrovna mě pustili domu a hnedka jit druhej den k zubaři to neno a tedka sou maly 4 roky a mě praskly 2 stoličky...ta bolest neskutečná,, :cry: ,tak sem vzala odvahu a zašla sem kněmu..udělal mi jen ten jeden co mě bolej ale co bolesti nepstávalitak sem kněmu zašla znovu bo mě bolela cela levá dolní čelist šlo mi to až do ucha nejvíc me bolel moudrák tak mi ho opravil ale doktor usoudil že je ten co mi opravil a ejhle přišel večer a bolesti znovu,, tak sem kněmu utíkala znova zubař usoudil trhání nervu..injekce ta vubec nezabrala tak mi to neudela tak mi tam dal nejakou umrtvovací látku že bych se už měla vyspat ;-) ,jenže ráno bolest čelisti už nebyla ale pouze bolestivé tepy v zubu :ojeto normální nebo bych kněmu radši měla přijit dřív a na potvoru me ed začal bolet i ten druhej...taky sem si řekla že žádnou kontrolu u zubaře už nezanedbám odtoho tu sou a vždycky nám pomužou :-)
MONIKA, (24. 06. 2011 08:01) Reagovat
Právě mě rostou moudráky a je to strašná bolst. Nevím, jestli je to normální. Slyšela jsem ,že to dost bolí a že jsou s nimi problémy, ale že až takhle...Nevím, jestli nerostou špatně a nemám radši jít k zubaři. Na druhou stranu, jestli je to normální...Jaké vy máte s moudráky zkušenosti?
darinka, (02. 07. 2011 13:45) Reagovat
Dobrý den chtěla sem se zeptat nakoci zubu se mi udělal takový vaček moc mne to bolí bojím se moc zubaře a eště ktomu jsem těhotná, ale ten vaček uš mne bolí asi4 dny anatíka mi to moc to bolí prosím jestli stím někdo ma skušenosti aporadí mi co si nato mam dát aby mně to nebolelo dekují moc mne to bolí dekuji darinka
Michal, (03. 07. 2011 12:05) Reagovat
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat co se praktikuje, když se vytrhnou dva zuby vedle sebe. Mám jeden vytržený a mám tam díru. Bohužel se mi udělal kaz v zubu hned vedle a jelikož sem to dlouho odkládal, myslím, že by mi ho chtěli taky vytrhnout. Co se v takovém případě dělá s tím prázdným místem, pokud nemám peníze na to si udělat zuby nové? Dělá se tam nějak můstek na dva zuby?? Díky!
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest zubů.cz
Kontakty