Úvod Bělení zubů

Bělení zubů

Bělení zubů je estetický zákrok. Nepomáhá proti bolesti, ale zvyšuje sebevědomí. Bělení zubů se provádí odborně (v ordinacích) nebo doma. Příčinou bývá zažloutlá, šedivá až nahnědlá barva zubů. Ta je způsobena skladbou potravy (káva, čaj, čokoláda, kolové nápoje apod.) a kouřením.

Stářím barva zubu přirozeně tmavne. Ke změně barvy může dojít i onemocněním zubů či úrazem. Bělení zubů se provádí buď chemickou cestou (koncentrace peroxidu vodíku) a nebo laserem. U lékaře se setkáme s odbornější péčí a silnější koncentrací bělících gelů (15-30%). Aplikuje se ve speciálních nosičích, které chrání dásně před poškozením. Zákrok se provádí jen u zdravých či ošetřených zubů a dásní. Bělení zubů na profesionální úrovni bývá finančně nákladné. V domácím prostředí můžeme použít pouze slabší preparáty (10%), jsou však mnohem levnější a lehce dostupné. Na trhu jsou k dostání například White Pearl, Aloe Ment, WP Smile a jiné. Je vhodné se předem poradit s lékařem a dodržovat postup dle informačního letáku. Moderním způsobem bělení je použití laseru, dělá se na specializovaných pracovištích.


Diskuse (12 komentářů)

Robbin, (05. 03. 2016 13:28) Reagovat
If you wish for to grow your know-how simply kewp visiting this site andd bbe updated with the most recent news update posted here.Feel freee to surf to my website :: HD Quality: http://hot-video.sex-ru.org/article/natalia+ghilzon+photos
Denice, (16. 07. 2016 17:54) Reagovat
No matter everything you wish to use the safety camera for, you'll find a good model and size for your self.He said she has an ADT security systems set up on his house.Home security cameras best buy The sooner you find the appropriate system for your own home security orlando: http://www.olelo.hawaii.edu/redirect.php?url=http://homesecurityon.com/home-security-systems-devices-best-2016 the sooner your family could have much needed protection from danger.Conclusion At the end with the day when you choose worthwhile Pasadena security systems service providers, it truly is vital in your part to accomplish your homework first. Make sure your property alarm system plan has a yard sign and window stickers because these may be efficient crime deterrents.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest zubů.cz
Kontakty